best free site creator


Frenzel Kahve Makineleri ve Aksesuarlar

Mobirise

Frenzel Espresso Makinesi FOKM 110

"Bella Italia"daki gibi kahve keyfi. Lavazza Espresso, espresso-severlerin ağız tadına hitap ediyor. Öğütülmüş ve vakumlu ambalajlanmış kahve size tüketildiği ana kadar değişmez bir aromatik tadı garanti ediyor. 

Mobirise

Frenzel Filtre Kahve Makinesi FOKM 75-4

Bu kahve makinesiyle birkaç dakika içinde takriben 40 fincan taze pişirilmiş kahveyi servis edebilirsiniz. Kendini kanıtlamış pişirme tekniği, azami kahve keyfini garanti eder. 

Mobirise


Frenzel Filtre Kahve Makinesi FOKM 75-2

Bu kahve makinesi kombi ve yolcu otobüslerinde kullanım için yeni geliştirilmiştir. Gövde ve termos (2 lt), yüksek kaliteli paslanmaz çelikten imal edilmiştir. 

Mobirise


Frenzel Filtre Kahve Makinesi FOKM 40

 Memnun yolcuların garantisi: iyi bir fincan kahvedir. 40 fincan taze pişirilmiş kahve göz açıp kapatıncaya kadar hazır. Percolator sistemine göre bir dikey boru üzerinden ısıtılmış su yukarıya, kahve filtresine aktarılır. 

Mobirise


Frenzel Fokm 40 Dikey Montaj İçin Tutamak

A) Dikey montaj için büyük tutamak, fincanlar veya bardaklar için yerleştirme olanağı dahil ve 6 bardak veya fincan için servis tepsisinin takılabilmesi.

Mobirise

Frenzel Kahve Makinesi FOKM 140

Bir dokunuşla Capuccino
Çok yeni: FOKM 140 bir dokunuşla capuccino (kapuçino) hazırlıyor - fincanı hiç kaydırmaya gerek kalmadan. Bu sırada çok kolay bir kullanıma sahip ve basit bir çevirme ve bastırma ile programlanabiliyor. 

Mobirise

Frenzel Termoslar

Paslanmaz çelik 18 / paslanmaz polisajlı
Üst kısım ve döner kapak plastik
Poşet çay için askı düzeneği
Isıya dayanıklı metal taban

Mobirise


Frenzel Termoslar
İçecek Dispenserleri 

Kılıf paslanmaz çelik, taban ve kapak plastik antrasit. Döndürülebilir taban sayesinde içecek dispenseri çeşitli pozisyonlara getirilebilir. 

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57