how to create free website


Frenzel Araç Soğutucusu

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 20

Minibüsünüz için kompakt soğutma kutusu .
Soğutmanın yeni kolaylığı. Küçük araçlarda çok yönlü kullanım için uygun. Sağlam yapı, iddialı dizayn bu uygun fiyatlı cihazların avantajlı yanlarıdır.

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 41

Frenzel soğutucular – teknik, performans ve dizaynda öncü . Bu cihazları zarif bir dizayn ve yüksek işlevsellik tanımlıyor. Tuvalet üstü çözümü olarak tasarlanmış bu soğutucu, yer tasarrufu sağlayacak şekilde aşağıdaki MAN ve Neoplan araçlarını tuvalet üstüne monte edilebilir: MAN R02 / R03 und R07 / R08 Neoplan Tourliner Orijinal tuvalet kaplamasının çıkartılması sayesinde cihaz az bir zahmetle monte edilebilir.

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 42

Minibüsünüzde ve midibüsünüzde daima ferahlatıcı içecekler . İnce yapı biçimi küçük otobüslere montaj için çok uygundur, örneğin ön korkuluk bölgesine. Soğutucu oturma platformuna monte edilebilir. Örn. MB-Tourino için uygun.

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 50

Büyük soğutma kullanımı için üniversal çözüm .
Çok uygun ölçüler ve kompakt yapı tipi sayesinde bu soğutucu özellikle minibüslere ve midibüslere montaj için uygundur. Sonradan donatım olarak örneğin yolcu otobüslerinde seyahat refakatçisi koltuğunun arkasına monte edilebilir. 

Mobirise


Frenzel Soğutucu
FOKT 82

MAN R 02 / R03 / R07’de kontrol paneline montaj için
FRENZEL soğutma cihazları kendini kanıtlamış Danfoss kompresörleriyle donatılmıştır. Bu cihazların temel özellikleri düşük elektrik tüketimi ve azami soğutma performansı sırasında bile mutlak sessiz çalışmadır. Sistem bir elektronik akü boşalma korumasıyla ve kademesiz ayarlanabilir termostatla donatılmıştır. 

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 90

Irisbus EVADYS ve Arés otobüslerinde kontrol panelinin sağına montaj için . FRENZEL soğutma cihazları kendini kanıtlamış Danfoss kompresörleriyle donatılmıştır. Bu cihazların temel özellikleri düşük elektrik tüketimi ve azami soğutma performansı sırasında bile mutlak sessiz çalışmadır. Sistem bir elektronik akü boşalma korumasıyla ve kademesiz ayarlanabilir termostatla donatılmıştır.

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 131

Soğutma ve derin dondurma alanı için ilave depo .
Bu cihaz size en düşük ebatlarla geniş soğutma hacmi sunuyor. Özellikle uygun yapı biçimi, neredeyse piyasadaki büyük otobüslere esnek montaj olanağı sağlıyor. 

Mobirise

Frenzel Soğutucu 
FOKT 132

Soğutma ve derin dondurma alanı için ilave depo .
Bu cihaz size en düşük ebatlarla geniş soğutma hacmi sunuyor. Özellikle uygun yapı biçimi, neredeyse piyasadaki büyük otobüslere esnek montaj olanağı sağlıyor. Soğutucu tercihen bagaj bölmesine veya uyuma kabinine monte edilebilir. 

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 151

Soğutulmuş gıdalar ve içecekler için üniversal çözüm .
Bu cihaz size en düşük ebatlarla geniş soğutma hacmi sunuyor. Özellikle uygun yapı derinliği, neredeyse piyasadaki büyük otobüslere esnek montaj olanağı sağlıyor.

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 601

Minibüsünüzde ve midibüsünüzde daima ferahlatıcı içecekler. İnce yapı biçimi küçük otobüslere montaj için çok uygundur, örneğin ön korkuluk bölgesine. Soğutucu oturma platformuna monte edilebilir. MB-Sprinter/Vario, VW LT vs. Için uygun

Mobirise

Frenzel Soğutucu
FOKT 611

Minibüsünüzde ve midibüsünüzde daima ferahlatıcı içecekler. İnce yapı biçimi küçük otobüslere montaj için çok uygundur, örneğin ön korkuluk bölgesine. Soğutucu oturma platformuna monte edilebilir. MB Sprinter/Vario, VW LT vs. Için uygun

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57