mobile website creator app


Frenzel Küçük Cihazlar

Mobirise


Frenzel Küçük hazne
FKS 5

Sıcak su cihazı, 5 l, masa altı montajı için, ayrıca plastik dış muhafaza olmadan entegre montaj çözümü olarak temin edilebilir. Aşırı ısınma koruması ve üniversal kablo seti ve sürekli ayarlanabilir termostat dahildir.

Mobirise


Frenzel Kaynar Su Cihazı
FOKW 5

Sıcak su hazırlanması için. Sıcaklık 85 ° C'ye kadardır. Muhafaza çok sağlam ve ısıya dayanıklı plastikten imal edilmiş olup, ayrıca cihaz aşırı ısınmaya karşı bir korumaya sahiptir.

Mobirise


Frenzel Şarj Ünitesi

Saf bir sinüs dalga çıkışı ile, şarj cihazı / dönüştürücü, 24 V pilden 230 V / 50 Hz'lik bir AC voltajı üretir. Şarj cihazı / dönüştürücü iki AC girişi ile donatılmıştır. Cihaz, özellikle yüksek pik güç ve yüksek verimlilik ile karakterize edilir. Buna ek olarak, şarj cihazı / dönüştürücü güçlü bir I / U şarj cihazı olarak da kullanılabilir.

Mobirise


Frenzel Su Besleme Ünitesi

Bileşim: montaj plakası, temiz su deposu, 35 l, mobil, su pompası, 24 V, kir filtresi, sigorta kutuları, elektrik terminali, ABS kapak ve hortum bağlantıları.

MobiriseFrenzel Mikrodalga FOMW 160

Cihaz rengi gümüş rengindedir. 900 W mikrodalga fırının yedi güç seviyesi vardır ve 800 W'luk ızgara işleviyle donatılmıştır.

MobiriseFrenzel Vakumlu Temizleme Sistemi
FOSA 250

Mobirise

Frenzel Servis Arabası

Sıfır uçuş irtifasında servis.
FRENZEL'in servis arabasıyla sorun yok! Servis arabası araçta servis için çok iyi bir kullanım sunuyor. Termosların, şekerin, sütün, fincan ve bardakların, içeceklerin, çatal bıçakların, tabakların vs. konulması için. İyi sınıflandırma olanağı ve kullanıcı personel için azami emniyet.

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57