best site maker


Frenzel Araç Buzdolabı

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 53

Soğutma problemleriniz için değişken çözüm .
FRENZEL soğutma cihazları kendini kanıtlamış Danfoss kompresörleriyle donatılmıştır. Bu cihazların temel özellikleri düşük elektrik tüketimi ve azami soğutma performansı sırasında bile mutlak sessiz çalışmadır. Sistem bir elektronik akü boşalma korumasıyla ve kademesiz ayarlanabilir termostatla donatılmıştır.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 60

Mini mutfaklarla kombine olarak bu buzdolabıyla yolcularınıza en üst düzeyde araç servisi sunmak için en iyi koşulları yakalarsınız. Kompakt yapı tipi neredeyse her araca montajı mümkün kılıyor. Dışarı çekilebilir çekmece çok iyi kullanım ve ayırma özellikleri sağlıyor.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOKT 80

EvoBus aracında kontrol paneline montaj için .
FRENZEL soğutma cihazları kendini kanıtlamış Danfoss kompresörleriyle donatılmıştır. Bu cihazların temel özellikleri düşük elektrik tüketimi ve azami soğutma performansı sırasında bile mutlak sessiz çalışmadır. Sistem bir elektronik akü boşalma korumasıyla ve kademesiz ayarlanabilir termostatla donatılmıştır.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 85

Soğutma problemleriniz için değişken çözüm.
Bu buzdolabı çeşitli tiplerde teslim edilebilir, örneğin alta veya üste monteli cihaz. Dış gövde sentetik deriyle kaplanmıştır. Soğutma motoru arka duvara veya bir kaideye entegre edilebilir. Her zaman kendiniz için uygun bir montaj durumu bulabilirsiniz! İç mekânda sürgülü sepetler ürünlerin iyi ayrılabilmesini sağlar. İstek halinde soğutma motorunun pozisyonu, esnek tesisatlarla serbestçe seçilebilir.

Mobirise


Frenzel Araç Buzdolabı FOK 105-106-107 

FRENZEL soğutma cihazları, ortam sıcaklığı, araç içindeki vibrasyonlar ve titreşimler bakımından olumsuz koşullar durumunda da sürekli çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Cihazlarımız kendini kanıtlamış Danfoss kompresörleriyle donatılmıştır. Bu cihazların temel özellikleri düşük elektrik tüketimi ve azami soğutma performansı sırasında bile mutlak sessiz çalışmadır. Sistem bir elektronik akü boşalma korumasıyla ve kademesiz ayarlanabilir termostatla donatılmıştır.

MobiriseFrenzel Araç Buzdolabı FOK 110

FRENZEL soğutma cihazları, ortam sıcaklığı, araç içindeki vibrasyonlar ve titreşimler bakımından olumsuz koşullar durumunda da sürekli çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 120

Karşı karşıya oturma grubuna sahip koltuklandırmada ilave soğutma deponuz.

Trapez biçimi sayesinde bu buzdolabı yer tasarrufu sağlayacak şekilde koltuk sırtlıkları arasına takılabilir. Teleskobik sürgülü büyük hacimli bir iç hazne sayesinde iyi sınıflandırma olanakları bu cihazın avantajlarındandır. Bu trapez buzdolabı, depolama dolabı olarak da teslim edilebilir. 

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 125-1

Yer harcamadan soğutma olanaklarınızı genişletin. Bu buzdolabı, tuvalet kabinine monte edilecek şekilde tasarlanmıştır. İyi ulaşılabilirliğin yanında yer tasarrufu sağlayan konuşlandırma bu cihazın özellikleridir. Entegre çöp haznesine (FOK 125) sahip model olarak da teslim edilebilir.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 126

Bu cihazı zarif bir dizayn ve yüksek işlevsellik tanımlıyor. Tuvalete montaj dolabı olarak bu buzdolabı yer tasarrufu sağlayacak şekilde araçların tuvaletine takılabilir. Volvo 9700 ve 9900 tuvalet kabini için uygun. Cihaz düşük bir zahmetle monte edilebilir. İç aydınlatma, göz girintileri ve kilit donanımı sayesinde yüksek ölçüde işlevselliğe ulaşılmaktadır.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 135

Frenzel soğutucular – teknik, performans ve dizaynda öncü . Bu cihaz size en düşük ebatlarla geniş soğutma hacmi sunuyor. Özellikle uygun yapı biçimi yer tasarrufu sağlayan montajı mümkün kılar. Büyük açıklık sayesinde iyi ulaşılabilirlik.

Mobirise

Frenzel Araç Buzdolabı FOK 175

Otobüs buzdolaplarının jumbosu.
Bu buzdolabı size optimum soğutma alanı sunuyor. Dışarı çekilebilir sepetler sayesinde çok iyi sınıflandırma olanağı.
Ankastre cihaz, dekor yapılabilir veya sentetik deri kaplama ayaklı model olarak teslim edilebilir.

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57