make own website

Frenzel Mini Mutfak FOB 550

Kompakt. Hoş biçimli. İşlevsel. Frenzel mini mutfakların yeni jenerasyonu çekici dizayna, yüksek kaliteli malzemelere ve hoş görünüme sahip. Ayrıca dikkat çekici: Kullanıcı personel için iyileştirilmiş ergonomi, yolcular için daha büyük bacak boşluğu yanı sıra düşük ağırlık. Gövde ve üst kaplama yumuşak dokunuşlu PU köpük parçalarından, iç tank ve arka panel ABS plastikten oluşuyor. Renk ve doku aracın dahili donanımıyla uyumludur.  Mini mutfak, tutamak konstrüksiyonu sayesinde her iki seyir yönünde monte edilebilir.  MAN ve NEOPLAN araçları için bu mutfağı özel olarak otobüs üreticisinin kendine özgü renkleri ve dizayn elemanlarıyla elde edebilirsiniz.

Mobirise

40 fincanlık kahve makinesi,
Sıcak su tedariki için çabuk su ısıtıcısı,
Sosis pişirici 8,5 lt.
Lavabo,
Boşaltma musluğu,
Sürgülü göz sistemi, 
3 parça kilitlenebilir ve katlanır kapak, 
İç aydınlatma,
Taze su tankına sahip tedarik ünitesi (35 lt.)

Ölçüler : 
YxGxD:Ortalama 950 x 877 x 227 (330),
Ağırlık: Ortalama 64 kg.
Bağlantı değerleri: 24 V/2200 W/91A

Sipariş No: 820 830

Katlanır masalar, 
Bagaj fileleri,
Kül tablası,
Araca özgü montaj kiti, 
Seyir yönü aksine montaj durumunda ilave tutma sapı.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57