simple site builder

Frenzel Araç Mutfak Modülü FOB 900

Müşteri talep, Frenzel kombine eder.

Frenzel, araç mutfak modülü FOB 900 ile başka bir olayı ortaya koyuyor. Bir yandan tamamen yeni, ergonomik açıdan uyumlu bir dizayn, öte yandan mutfak gövdesinin modüler yapısı sayesinde bu çok işlevli araç mutfağı, neredeyse tüm yolcuların ve otobüs işletmecilerinin taleplerini karşılıyor. Müşteri bu sayede çok sayıda modülden dilediği mutfağı - modüler bir kitte olduğu gibi - ortaya çıkartabilir ve bu sırada çok çeşitli ankastre cihazlarla kombine edebilir. Bu serbest konfigüre edebilme konsepti, uygun fiyatlı mutfak isteğinin yanı sıra basit talepleri de karşılıyor.


Gövde çok katmanlı tutkallanmış kayın multipleks plakalardan, ön orta kısım, çalışma tezgâhı yanı sıra üst yan parçalar ise mineralli plastikten (Corian), yandaki sıçrama koruma elemanları pleksiglas malzemeden imal edilmiştir. Böylece yolcuların çepeçevre görüşü korunur.

Mobirise

Sürgülü sepetlere sahip 85 lt buzdolabı FOK 85, 
İlave ızgara işlevine sahip mikrodalga cihazı FOMW 130,  
24/230 V dönüştürücüye sahip tam otomatik espresso makinesi,
40 fincanlık bir kapasiteye sahip filtre kahve makinesi, 
Sıcak hava fırını, 
Buharlı pişirici, 
Paslanmaz lavabo, 
Sıcak ve soğuk su için yüksek kaliteli tipte karıştırma armatürü, 
Sıcak su cihazı 5 lt,
Mutfak aydınlatması, 
Çekmece sistemi, 
Çöp haznesi,
İlave 230 prizler, 
Ve çok daha fazlası.

Sites made with Mobirise are 100% mobile-friendly according the latest Google Test and Google loves those websites (officially)!

Mobirise themes are based on Bootstrap 3 and Bootstrap 4 - most powerful mobile first framework. Now, even if you're not code-savvy, you can be a part of an exciting growing bootstrap community.

Choose from the large selection of latest pre-made blocks - full-screen intro, bootstrap carousel, content slider, responsive image gallery with lightbox, parallax scrolling, video backgrounds, hamburger menu, sticky header and more.

ADRES

İkitelli Org. San.Bölg. Dolapdere Sanayi Sitesi 10. Ada No: 8 Başakşehir  / İstanbul / TÜRKİYE

İLETİŞİM

Email:         retas@retas.com.tr 
Telefon:     +90 (212) 671 10 96 
Fax:            +90  (212) 671 10 57